• HİKAYENİZİN TAM BAŞLADIĞI YERDEYİZ

    Hikaye Fotoğrafçılığı | Hikaye ve Tanıtım Filmleri | Kurumsal ve Görsel Tasarım | Web ve Sosyal Medya Hizmetleri

İletişim Formu

İletişim Bilgileri

Indigo Motion
E-Posta: 
info@indigomotion.com
Telefon: 
0 (533) 767-1916  |  0 (532) 464-2264

Lokasyon: Bostanlı | Karşıyaka, İZMİR  | Çiğli V.D.

Bilgilendirme

Indigo Motion, kendisine gönderilen yazılı e-postaları en kısa sürede yanıtlamayı görev bilir. E-Posta, İletişim Formu ve Telefon üzerinden yapılan görüşme ve bilgilendirmelerin tarafların haklarını koruması açısından bir yasal bağlayıcılığı yoktur, sadece bilgi alış-verişi amaçlıdır.

Neler yaparız

Tanıtım Filmleri, Kurumsal ve Görsel Tasarım, Web ve Sosyal Medya Hizmetleri olarak yaptıklarımızı özetlesekte, aslında biz birikimlerimiz ile size pek çok konuda katkı sağlayabilecek çözüm ortağınız olarak kendimizi tanımlamak isteriz.

Müşterilerimiz

Pınar Profesyonel, Kısık Ateş, Chef Akademi, Fameo Caffe, Türkerler Holding, Mahall Bomonti İzmir, Mövenpick Hotel İzmir, Sir Winston Konak, Baristocrat, Orne Home, Kalender İnşaat, 1453 Osmanlı, My Nova, My Via 414 Alışveriş Merkezi, Bisquitte, Tepeli Konya Mutfağı&Kebap, Triaa Davet Organizasyon, Vladica Djordjevic ve daha bir çok kurumsal firma ile çalışmaktayız.

Nasıl yaparız

Öncelikle bize ulaşmanız ve talebinizi kısaca belirtmeniz gerekiyor. Bunun için iletişim formumuzu kullanabilir veya bize telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Taleplerinizi dinledikten sonra size yapacağımız çalışmalar ile ilgili bir e-posta göndererek bilgilendirme yapıyoruz. Bilgilendirme aşamasından sonra beraber çalışma kararı alırsak, görüşmelerimizi yaparak bir iş planı, teslimat tarihi ve bütçelendirme oluşturarak beraber çalışmaya başlıyoruz.

Neredeyiz

İzmir | KARŞIYAKA bölgesinde hizmet vermekteyiz. Ancak İzmir ve çevresi öncelikli olmak üzere diğer illerimizde de çalışmalarımız olmuştur. Bize ulaşın, beraber neler yapabileceğimizi değerlendirelim.

Fotoğraflama ve Tasarım Hizmetleri

Logo, kurumsal renkler, tanıtım materyalleri, web-tasarımı, restorant menüsü ve dahası. Yeni kurulan veya büyümekte olan firmanızın kurumsal kimliği ve ihtiyacı olan tanıtım materyallerini, sadelik, akılda kalıcılık ve görsel kalite anlayışları ile harmanlayarak yaratmak için buradayız.

Kurumsal Tanıtım ve Reklam Filmleri

Sosyal medya ve görsel tanıtımın sürekli daha önemli ve daha büyük kitlelere ulaşım sağlamakta olduğu günümüzde, firmanızın kurumsal tanıtım filmleri, kısa sosyal medya tanıtım filmleri ve viral çalışmaları için çözüm ortağınız olmaya hazırız.